Proboszcz parafii Wniebowzięcia NMP w Leopoldowie zaprasza na koncert kolęd. Odbędzie się w kościele parafialnym w niedzielę 29 stycznia. Początek o godzinie 16. Wstęp wolny. Na scenie zaprezentują się lokalne zespoły i soliści. Zaśpiewają kolędy i pastorałki. To ostatni moment, żeby jeszcze raz wspólnie pośpiewać kolędy. Zgodnie z polską tradycją w kościołach są one wykonywane do 2 lutego, kiedy przypada święto Matki Bożej Gromnicznej.
Będzie to już druga edycja wydarzenia. Rok temu wspólne kolędowanie zgromadziło wiele osób. Organizatorzy zapewniają, że i tym razem atrakcji nie zabraknie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze