Reklama

Jedna z ostatnich okazji do wspólnegpo kolędowania

Proboszcz parafii Wniebowzięcia NMP w Leopoldowie zaprasza na koncert kolęd. Odbędzie się w kościele parafialnym w niedzielę 29 stycznia. Początek o godzinie 16. Wstęp wolny. Na scenie zaprezentują się lokalne zespoły i soliści. Zaśpiewają kolędy i pastorałki. To ostatni moment, żeby jeszcze raz wspólnie pośpiewać kolędy. Zgodnie z polską tradycją w kościołach są one wykonywane do 2 lutego, kiedy przypada święto Matki Bożej Gromnicznej.

Będzie to już druga edycja wydarzenia. Rok temu wspólne kolędowanie zgromadziło wiele osób. Organizatorzy zapewniają, że i tym razem atrakcji nie zabraknie.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości