Reklama

Jutro finał Piekiełka Cup

Na hali sportowej w Kłoczewie rozgrywany jest dwudniowy Turniej Piłkarski o Puchar wójta gminy Kłoczew. Do jutrzejszego półfinału awansowali: Sewit, który zagra z Olimpią Okrzeja oraz Ruch Ryki z Hetmanem Gołąb

Pierwszy półfinał odbędzie się o godzinie 12.50. Drugi o 13.35. Niespodzianką pierwszego dnia rozgrywek jest przegrana 2:4 Czarnych 1947 Dęblin z Olimpią Okrzeja. 

Mecz o 3 miejsce o 14.30 a finał o 15.15

Wyniki pierwszego dnia zawodów oraz harmonogram niedzielnych spotkań na zdjęciach. 

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości