Nawet 48 zł za osobę może wynieść opłata, jeśli okaże się, że ktoś notorycznie źle segreguje śmieci
Nie będzie już można nie segregować śmieci. Zakazuje tego nowa ustawa o utrzymaniu porządku w gminach. Władze Ryk przygotowują się do wprowadzenia nowych przepisów. Czas mają do maja br.
Uchwała w tej sprawie miała być już podjęta na styczniowej sesji, ale w wyniku dyskusji i pojawiających się wątpliwości niespodziewanie została wycofana. Wcześniej radni omawiali nowe prawo na komisjach i większość z nich pozytywnie zaopiniowała projekt.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Radni niektórzy to tylko siedzą i dłubią w nosie na sesjach....czasami nie mają bladego pojęcia co wokół nich się dzieje...była by uchwała o zburzeniu Ryk ,zasadzeniu drzew i puszczeniu dzików i też by zagłosowali "za" .Choć muszę powiedzieć,że jest kilku radnych ktorzy trzymają rękę na pulsie i nie dają się wywieźć w pole...Brawo dla nich. Apel do ludzi oglądajcie sesje na Youtube a potem dopiero wybierajcie ludzi w wyborach, ktorzy naprawdę godnie będą nas mieszkanców reprezentować.
CIEKAWE CZY SAMI RADNI SEGREGUJĄ ŚMIECI JAK TRZEBA NAPEWNO NIE SIEDZĄ NA SESJACH I WYMYŚLAJĄ SAME GŁUPOTY
Radni niektórzy to tylko siedzą i dłubią w nosie na sesjach....czasami nie mają bladego pojęcia co wokół nich się dzieje...była by uchwała o zburzeniu Ryk ,zasadzeniu drzew i puszczeniu dzików i też by zagłosowali "za" .Choć muszę powiedzieć,że jest kilku radnych ktorzy trzymają rękę na pulsie i nie dają się wywieźć w pole...Brawo dla nich. Apel do ludzi oglądajcie sesje na Youtube a potem dopiero wybierajcie ludzi w wyborach, ktorzy naprawdę godnie będą nas mieszkanców reprezentować.
CIEKAWE CZY SAMI RADNI SEGREGUJĄ ŚMIECI JAK TRZEBA NAPEWNO NIE SIEDZĄ NA SESJACH I WYMYŚLAJĄ SAME GŁUPOTY