Reklama

Kłoczew: Ruszył nabór na odbiór azbestu

Wnioski można składać do środy 19 maja

Wójt gminy Kłoczew Zenon Stefanowski informuje, że do 19 maja br. jest prowadzony nabór wniosków na dofinansowanie usunięcia, demontażu, zbierania, transportu oraz unieszkodliwienia odpadów zawierających azbest. Dokumenty można pobrać i złożyć w urzędzie gminy.

Przedsięwzięcie jest finansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

 

 

(źródło: gmina Kłoczew)

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości