Dwadzieścia par z gminy Kłoczew obchodziło jubileusz 50- i 60-lecia pożycia małżeńskiego
Gminny Dzień Seniora po raz drugi został zorganizowany w Kłoczewie. W imprezie udział wzięli emeryci i renciści oraz zaproszeni goście i artyści. Głównym punktem programu było wręczenie medali za "Długoletnie pożycie małżeńskie". Uhonorowanych zostało 20 par obchodzących jubileusz 50- lub 60-lecia małżeństwa. Aktu uroczystej dekoracji dokonał wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. Wszyscy jubilaci otrzymali również kwiaty od wójta Zenona Stefanowskiego. Atrakcją uroczystości był koncert piosenek Anny German i Edyty Geppert. Na scenie wystąpiła solistka Alicja Kamola, a kolejny występ dedykowany najstarszym mieszkańcom gminy zapewnił zespół śpiewaczy „Kawęczyn”. Aby umilić atmosferę święta wszystkim uczestnikom imprezy zapewniono słodki poczęstunek i gorącą herbatę. 
50-lecie pożycia małżeńskiego obchodzili:
Marianna i Władysław Paterkowie z Bramki
Mieczysława i Stanisław Marciszkowie z Bramki
Teresa i Tadeusz Gralowie z Gęsiej Wólki
Genowefa i Adam Cybulscy z Janopola
Marianna i Stanisław Kubakowie z Kłoczewa
Zofia i Jan Kwasowie z Kłoczewa
Zofia i Zygmunt Szulborscy z Kłoczewa
Barbara i Kazimierz Świtajowie z Nowego Zadybia
Stanisława i Ignacy Jędrychowie z Sokoli
Henryka i Jerzy Kucharczykowie ze Stryja
Jadwiga i Mieczysław Sobiechowie ze Stryja
Henryka i Alfred Imaszowie z Zarytego
60-lecie pożycia małżeńskiego obchodzili:
Janina i Marian Beczkowie z Gozda
Więczysława i Jan Stępniccy z Gozda
Kazimiera i Marian Mazurkowie z Julianowa
Emilia i Franciszek Łukasiakowie z Kawęczyna
Adela i Mieczysław Stachurscy z Kawęczyna
Krystyna i Henryk Tomaszkowie z Kłoczewa
Krystyna i Zdzisław Lazurkowie a Kokoszki
65-lecie pożycia małżeńskiego obchodzili:
Janina i Stanisław Łubiankowie z Przykwy
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze