Dzwoniąc do urzędu lub przez pocztę elektroniczną rozliczymy się ze zużytej wody i kanalizacji
Wójt gminy Kłoczew Zenon Stefanowski informuje, że w związku z trwającą pandemią inkaso za ścieki zostało wstrzymane. Dlatego mieszkańcy miejscowości Czernic, Kawęczyn, Kłoczew, którzy zostali podłączeni do gminnej sieci kanalizacji są proszeni o samodzielne odczytanie stanu wodomierzy. Stan licznika podamy telefonicznie pod nr 25 75 43 199 w. 14 lub drogą e-mailową [email protected].
Na podstawie przekazanych informacji zostaną wystawione faktury, które doręczy poczta.
fot. www.pixabay.com
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze