Reklama

Koncert Noworoczny z artystami z najlepszych szkół

LUT01

Aula ZSZ nr 1 Dęblin godz: 17:30

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie serdecznie zaprasza na Koncert Noworoczny. Będzie to niezwykłe wydarzenie, w którym wystąpią:

  • Oskar Banaszek - uczeń szkoły muzycznej I stopnia w Pionkach wraz ze swoim nauczycielem Damianem Bączkiem
  • Chór z Parafii św. Mikołaja w Radczu
  • Kinga Talarek - absolwentka szkoły muzycznej I stopnia w Garwolinie Artyści z Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie
  • Piotr Niewiadomski - uczeń ZSZ nr 1 w Dęblinie

Start 1 lutego o godz. 17:30, wstęp wolny.

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości