Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie serdecznie zaprasza na Koncert Noworoczny. Będzie to niezwykłe wydarzenie, w którym wystąpią: Oskar Banaszek - uczeń szkoły muzycznej I stopnia w Pionkach wraz ze swoim nauczycielem Damianem Bączkiem Chór z Parafii św. Mikołaja w Radczu Kinga Talarek - absolwentka szkoły muzycznej I stopnia w Garwolinie Artyści z Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie Piotr Niewiadomski - uczeń ZSZ nr 1 w Dęblinie Start 1 lutego o godz. 17:30, wstęp wolny.
Komentarze