Gwiazdą Koncertu Galowego będzie Natalia Wilk w akompaniamencie Tomasza Momota. Wydarzenie będzie podsumowaniem projektu "Wolność jest w nas" realizowanego przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Rykach. Zapraszamy do oglądania Gali on-line na Facebooku centrum kultury
- Ze względu na sytuację epidemiczną nie możemy Was zaprosić do sali kinowej, dlatego spotykamy się przed ekranami - mówi Donata Jurzysta-Łukasiak. Środowe wydarzenie będzie transmitowane na Facebooku Miejsko-Gminnego Centrum Kultury. - Na Koncercie Galowym podsumujemy tegoroczne działania oraz zaprezentujemy przebieg wszystkich zadań realizowanych w tym roku w ramach programu "Niepodległa" - dodaje dyrektor MGCK.
Galę zwieńczy występ gwiazdy wieczoru - Natalii Wilk w akompaniamencie Tomasza Momota.
Natalia Wilk to wokalistka, trenerka wokalna i wykładowczyni UMCS, absolwentka kierunku jazz i muzyka estradowa. Artystka pracuje obecnie nad solową płytą.
Tomasz Momot to znany muzyk jazzowy, doktor sztuk muzycznych, pianista, kompozytor, aranżer, dyrygent, pracownik naukowo-dydaktyczny UMCS oraz producent muzyczny.
Patronat medialny nad Koncertem Galowym objął tygodnik "Twój Głos" - gazeta powiatu ryckiego.
Planowana była także transmisja na kanale Twój Głos TV, jednak z powodów technicznych nie odbędzie się.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze