Uroczyste pożegnanie dwóch zasłużonych funkcjonariuszy PSP w Rykach. Mł. bryg. Rułka i st. ogn. Pudło zakończyli służbę i przeszli na emeryturę.
25 lutego w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rykach odbyła się uroczysta zbiórka. Strażacy pożegnali dwóch zasłużonych funkcjonariuszy, którzy zakończyli służbę i przeszli na emeryturę.
Mł. bryg. Krzysztof Rułka pełnił funkcję naczelnika wydziału operacyjno-rozpoznawczego. Służbę rozpoczął 25 sierpnia 1997 roku. Po ukończeniu Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie został skierowany do pracy w KP PSP w Rykach. Od 15 czerwca 1999 roku zajmował się zadaniami kontrolno-rozpoznawczymi.
St. ogn. Leszek Pudło rozpoczął służbę 1 lipca 2001 roku w Komendzie Miejskiej PSP w Chełmie. 1 sierpnia 2006 roku został przeniesiony do Komendy Powiatowej PSP w Rykach, gdzie pracował jako operator sprzętu.
Podczas uroczystości strażacy złożyli podziękowania za wieloletnią służbę i zaangażowanie. Życzyli również powodzenia na nowym etapie życia.
To ważny moment dla całej jednostki. Przejście na emeryturę dwóch doświadczonych strażaków to koniec pewnej epoki w KP PSP w Rykach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze