Laila Reda i Marysia Potas z Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie wystąpiły w konkursie Młode Talenty Muzyczne 2026 w Warszawie. Rywalizacja zgromadziła utalentowanych młodych artystów z całej Polski, którzy zaprezentowali swoje zdolności w różnych kategoriach muzycznych.
Dwie młode wokalistki z Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie wzięły udział w ważnym konkursie muzycznym w stolicy. To Laila Reda oraz Marysia Potas, które przygotowywały się pod opieką Ewy Rząsy.
W poniedziałek, 20 kwietnia, dziewczęta wystąpiły w Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym „Młode Talenty Muzyczne 2026”, odbywającym się w Warszawie. Wydarzenie zgromadziło młodych artystów z całej Polski.
Konkurs obejmował wiele kategorii. Uczestnicy mogli zaprezentować się w grze na instrumentach, występach wokalno‑instrumentalnych, a także w śpiewie solowym i zespołowym. W programie znalazły się również wykonania arii operowych, operetkowych oraz piosenek musicalowych.
Marysia Potas i Laila Reda pokazały swoje umiejętności w kategorii wokalnej podczas przesłuchań konkursowych.
- Z niecierpliwością czekamy na werdykt Jury i życzymy naszym wokalistkom jak najlepszych wyników - informuje Miejski Dom Kultury w Dęblinie
Na wyniki konkursu trzeba jeszcze poczekać. Lokalna społeczność trzyma kciuki za młode artystki z Dęblina, które godnie reprezentowały swój dom kultury na ogólnopolskiej scenie muzycznej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze