Reklama

Lato z biblioteką. Placówka zaprasza dzieci na zajęcia

Rozpoczęły się letnie zajęcia w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia Rycice. Chętnych nie brakowało. Dzieci wykonały ilustracje na temat wymarzonych wakacji, opowiadały o swoich planach wakacyjnych oraz wykonały wspólnie kolaż ptasi na dużym kartonie. Zajęcia zakończyły się wspólna zabawą, tańcem i śpiewami.

Zapraszamy chętne dzieci za zajęcia w każdy poniedziałek i środę.

Magdalena Krasuska

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości