Rozpoczęły się letnie zajęcia w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia Rycice. Chętnych nie brakowało. Dzieci wykonały ilustracje na temat wymarzonych wakacji, opowiadały o swoich planach wakacyjnych oraz wykonały wspólnie kolaż ptasi na dużym kartonie. Zajęcia zakończyły się wspólna zabawą, tańcem i śpiewami.
Zapraszamy chętne dzieci za zajęcia w każdy poniedziałek i środę.
Magdalena Krasuska
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze