Reklama

Legion Grabów Szlachecki zdobywcą Pucharu Wójta Kłoczewa

Drużyna Legionu Grabów Szlachecki wygrała Turniej o Puchar Wójta Gminy Kłoczew Zenona Stefanowskiego. Drudzy byli dziesięciolatkowie Sępa Żelechów, a trzeci MKSu Ruchu Ryki. Królem strzelców został Janek Pomarkiewicz z MKSu Ryki.

W turnieju zorganizowanym przez Piekiełko Przykwa wzięło udział sześć zespołów. Oprócz w/w zagrali jeszcze mali piłkarze: Piekiełka Przykwa, Amatora Rososz Leopoldów i Młodzika Dęblin. O czołowych lokatach zdecydowały bezpośrednie pojedynki między zainteresowanymi ekipami. Więcej informacji w papierowym wydaniu Twojego Głosu.

Zapraszam do lektury. Mariusz Nastalski

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Czernic - niezalogowany 2021-08-17 06:11:08

    Przy nich przykwa może się schować.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kibic Piekiełka - niezalogowany 2021-08-20 10:23:04

    Do czego ten komentarz Czernic ? Na marginesie, w drużynie Piekiełka grają również dzieciaki z Czernica.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości