Od wtorku, w związku z wprowadzeniem przez rząd narodowej kwarantanny, obowiązują dodatkowe ograniczenia. Wiele miejsc takich jak baseny czy siłownie nie powinny być dostępne dla mieszkańców. Policjanci na terenie naszego województwa sprawdzali jak przepisy są respektowane przez właścicieli lub zarządców takich obiektów
Tylko w Hrubieszowie ujawnili dwie czynne siłownie. Podobna sytuacja miała miejsce w Kraśniku. W takich sprawach policjanci będą prowadzić postępowania wyjaśniające i w potwierdzonych przypadkach kierować wnioski do sądu.
Zgodnie z tzw. Narodową kwarantanną niektóre obiekty handlowe czy sportowe nie powinny świadczyć swoich usług. Zamknięte dla mieszkańców powinny być np. siłownie, baseny czy niektóre sklepy. Nieczynne pozostaną także teatry, kin, muzea, domy kultury, a także dyskoteki, targi i wystawy.
Policjanci sprawdzali jak przepisy są respektowane przez właścicieli lub zarządców takich obiektów. W Hrubieszowie ujawniono dwie czynne siłownie. W Kraśniku otwarta była jedna z nich. Otwarte sklepy, które nie powinny działać od dziś do 17 stycznia ujawniono m.in. w Chełmie i Krasnymstawie.W takich sprawach policjanci będą prowadzić postępowania wyjaśniające i w potwierdzonych przypadkach kierować wnioski do sądu. Wszystkie skontrolowane baseny na terenie naszego województwa były zamknięte. Kontrole będą prowadzone na bieżąco przez policjantów podczas codziennej służby.
Od 28 grudnia w imprezach i spotkaniach organizowanych w domu może uczestniczyć maksymalnie 5 osób- do tego limitu nie wliczamy osoby zapraszającej na imprezę oraz osób, które wspólnie mieszkają lub gospodarują z tą osobą.
(Tekst: Komisarz Andrzej Fijołek)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
a supermarkety czynne bo zagraniczne śmiech
Sądze po artykółach że TG to gazeta Pisowska
Trafiłeś w punkt.
Bar przy stadionie działa siłownia przy wyższej szkole działa to ciekawe kazdy wie A policja nie
Ryki i okoliczne wioski to bastion pisorkow
A mi dobrze było i za PO i dobrze jest za PIS . Mam prawie 80 dojnych cieląt nie liczę. Niech każdy robi swoje A będzie dobrze
Szczepienie stada Jak zaszczepić stado, żeby jego część się nie zbuntowała i nie wyszła na ulice? Bardzo prosto, stopniowo i w etapach. I nikt nie zaprotestuje, nie wyjdzie na ulicę. https://wolnemedia.net/szczepienie-stada/
https://nczas.com/2021/01/02/artysci-za-frajer-stali-sie-pr-owcami-od-szczepien-tak-pis-zacheci-polakow-do-szczepien/ https://nczas.com/2021/01/02/szczepionkowy-ekspert-cezary-pazura-rozpoczyna-akcje-promocyjna-gdzie-sa-prawdziwi-fachowcy/
https://wprawo.pl/wyrok-wsa-zakaz-dzialalnosci-gospodarczej-w-ramach-tzw-walki-z-koronawirusem-to-bezprawie/
https://businessinsider.com.pl/firmy/obostrzenia-w-polsce-restaurator-dostal-kare-od-sanepidu-i-nadal-otwiera/s284h39
a supermarkety czynne bo zagraniczne śmiech
Sądze po artykółach że TG to gazeta Pisowska
Trafiłeś w punkt.