Reklama

"Łzy" dały koncert w Stężycy

Festyn w Stężycy przyciągnął wielu mieszkańców. Najpierw organizatorzy zafundowali biegi dla dzieci i młodzieży. Później rozpoczęły się występy w amfiteatrze stężyckiego obiektu. Jako pierwszy publiczność rozgrzewał zespół Focus, czyli Zbyszek Perkowski. Niedługo po nim na scenie pojawiła się pop-rockowa grupa Łzy.

Zapraszamy do fotorelacji

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości