Reklama

Maja Magiera laureatką konkursu z języka niemieckiego. Otrzymała gratulacje od miasta

Podczas sesji Rady Miasta Dęblin nagrodzono Maję Magierę, uczennicę VIII klasy, za zdobycie tytułu laureata w wojewódzkim konkursie języka niemieckiego. Sukces wymagał wielkiego zaangażowania i talentu, co podkreślili miejscowi samorządowcy.

Podczas XXIX sesji Rady Miasta Dęblin wyróżniono młodą mieszkankę miasta. Maja Magiera, uczennica klasy VIIIa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Dęblinie, otrzymała list gratulacyjny za swoje osiągnięcia w nauce.

Uczennica została laureatką wojewódzkiego etapu Konkursu Przedmiotowego z języka niemieckiego. To duży sukces, który wymagał wiedzy, pracy oraz zaangażowania.

- To ogromne osiągnięcie i powód do dumy dla całej naszej społeczności - mówią władze miasta - Ten sukces to efekt talentu, systematycznej pracy i pasji do nauki. Maja udowadnia, że młodzi mieszkańcy Dęblina mają ogromny potencjał i mogą sięgać naprawdę wysoko - dodają.

Reklama

Gratulacje dla Mai Magiery oraz życzenia kolejnych sukcesów przekazali przedstawiciele Dęblina.

Źródło: Miasto Dęblin
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości