Reklama

Mała Rewia Taneczna z Dęblina triumfuje na Ogólnopolskim Turnieju Tańca

Młodzi tancerze z Dęblina odnieśli spektakularny sukces podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca w Nałęczowie. Zespoły MRT w kategorii tańca współczesnego zajęły pierwsze miejsca, a grupa juniorów zdobyła Grand Prix całego wydarzenia. Wybitne osiągnięcia odnotowali także soliści, potwierdzając pasję i zaangażowanie zespołu.

Wielki sukces młodych tancerzy z Dęblina. Podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca, który odbył się 19 kwietnia w Nałęczowie, Mała Rewia Taneczna sięgnęła po najwyższe nagrody, zdobywając także Grand Prix całego wydarzenia.

Emocji nie brakowało, bo w każdej kategorii tańca współczesnego zespoły MRT II, III i IV zajęły pierwsze miejsca, co jasno pokazało ich mocną pozycję w stawce.

Największym osiągnięciem okazał się tytuł najlepszego zespołu turnieju - grupa juniorów wywalczyła Grand Prix OTT w Nałęczowie.

Reklama

Dobrze zaprezentowali się także soliści:

  • 1 miejsce w kategorii juniorzy zdobył Ruben Kośla,
  • 1 miejsce w kategorii seniorzy zajęła Julia Prociewicz,
  • 3 miejsce w kategorii juniorzy zdobyła Joanna Cyran,
  • 5 miejsce zajęła Patrycja Kondej w kategorii seniorzy.

- Sukcesy tancerzy to wynik pracowitości, zaangażowania i pasji, a każda kolejna nagroda cieszy i wzrusza tak samo jak pierwsza - mówi Małgorzata Knieć Sprawka, instruktor Małej Rewii.

To kolejny powód do dumy dla Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie oraz całej lokalnej społeczności.

Źródło: Miejski Dom Kultury w Dęblinie
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości