Tancerze z Małej Rewii Tanecznej działającej przy MDK w Dęblinie zdobyli nagrody na X Dance Festiwalu w Bełchatowie. Wśród wyróżnionych znaleźli się Patrycja Kondej i Ruben Kośla, którzy otrzymali bilety na World Finał w Katowicach. Młodzi artyści zachwycili jury wysokim poziomem i świeżością występów.
Tancerze z Małej Rewii Tanecznej, działającej przy Miejskim Domu Kultury w Dęblinie, odnieśli sukces podczas X Dance Festiwalu w Bełchatowie. Wydarzenie przyciągnęło solistów i duety z wielu miast, w tym z Dęblina.
Na scenie w Bełchatowie młodzi artyści pokazali wysoki poziom przygotowania i umiejętności. Jury doceniło ich występy.
Największe wyróżnienia, czyli nagrody specjalne w postaci biletu na World Finał w Katowicach, zdobyli Patrycja Kondej oraz Ruben Kośla. W konkursie wystąpiło kilkaset tancerzy.
Wyróżnienia otrzymały także Zofia Wiśniewska, Amelia Pasek oraz Joanna Cyran.
- Wielkie brawa dla młodych artystów, którzy przepięknie zaprezentowali się na śląskiej scenie, gdzie Dęblińscy tancerze gościli po raz pierwszy - mówią przedstawiciele MDK w Dęblinie.
To kolejny sukces Małej Rewii Tanecznej z Dęblina, która od lat regularnie zdobywa nagrody na konkursach w całej Polsce.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze