Reklama

Małgorzata Beczek dała koncert w domu

„Pochodzę z Ryk i tu jest mój dom. Swój pierwszy koncert dam w domu” – zapowiadała kilka miesięcy temu Małgorzata Beczek. Słowa dotrzymała. W piątkowy wieczór z zespołem wystąpiła na scenie Kwadratu Artystycznego

Wszystko zaczęło się od „Nie!”. To debiutancki singiel, który powstał we współpracy z Delphy Records. Premiera teledysku do "Nie!" odbyła się 30 maja. W tak zwanej szufladzie Gosia miała jeszcze kilka autorskich utworów, które postanowiła zaaranżować na nowo, a także wykonać je premierowo specjalnie dla ryckiej publiczności. Wspólnymi siłami z Wiktorem Byszewskim (gitara), Łukaszem Chamerke (bas), Kamilem Korzeniowskim (perkusja) i Leszkiem Skowyrą (piano) stworzyli coś, czego nie można było przegapić.

A dla tych co przegapili mamy galerię zdjęć autorstwa Natalii Żaczek.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2019-10-01 15:09:19

    Zabeczała na rykowisku?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2020-07-08 15:40:22

    Jesteś zwyrolem

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości