„Pochodzę z Ryk i tu jest mój dom. Swój pierwszy koncert dam w domu” – zapowiadała kilka miesięcy temu Małgorzata Beczek. Słowa dotrzymała. W piątkowy wieczór z zespołem wystąpiła na scenie Kwadratu Artystycznego
Wszystko zaczęło się od „Nie!”. To debiutancki singiel, który powstał we współpracy z Delphy Records. Premiera teledysku do "Nie!" odbyła się 30 maja. W tak zwanej szufladzie Gosia miała jeszcze kilka autorskich utworów, które postanowiła zaaranżować na nowo, a także wykonać je premierowo specjalnie dla ryckiej publiczności. Wspólnymi siłami z Wiktorem Byszewskim (gitara), Łukaszem Chamerke (bas), Kamilem Korzeniowskim (perkusja) i Leszkiem Skowyrą (piano) stworzyli coś, czego nie można było przegapić.
A dla tych co przegapili mamy galerię zdjęć autorstwa Natalii Żaczek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Zabeczała na rykowisku?
Jesteś zwyrolem
Zabeczała na rykowisku?
Jesteś zwyrolem