Reklama

Masz niepotrzebny sprzęt elektryczny? Strażacy chętnie go odbiorą!

Ochotnicza Straż Pożarna w Nowodworze organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego, elektronicznego i złomu. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na działalność jednostki i młodych druhów. Strażacy oferują także pomoc w odbiorze większych sprzętów.

W Nowodworze trwa zbiórka elektrośmieci i złomu organizowana przez miejscową jednostkę OSP. Strażacy przypominają mieszkańcom, że dochód z akcji zostanie przeznaczony na działalność jednostki oraz rozwój Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Akcja potrwa do końca marca, a zużyty sprzęt elektryczny, elektroniczny oraz złom można przekazywać do wyznaczonego miejsca przy remizie OSP Nowodwór.

- Przypominamy, że prowadzimy zbiórkę elektrośmieci i złomu, z której dochód przeznaczony będzie na działalność statutową naszej jednostki oraz rozwój Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej - czytamy w komunikacie

Reklama

Druhowie proszą mieszkańców, by przejrzeli swoje domy, garaże i piwnice. Stary sprzęt, który od dawna nie jest używany, może realnie pomóc w dalszym rozwoju jednostki.

- Jeśli w Twoim domu, garażu lub piwnicy zalega stary sprzęt elektryczny, elektroniczny lub złom przekaż go naszej jednostce i pomóż nam działać jeszcze skuteczniej - przekazują ochotnicy

Jednostka przyjmuje między innymi pralki, lodówki, mikrofalówki, telewizory, komputery, drukarki, telefony, sprzęt elektroniczny, elektronarzędzia, a także baterie i akumulatory oraz inne zużyte urządzenia elektryczne.

Reklama

Strażacy oferują także pomoc w odbiorze większych sprzętów. Osoby, które nie mają możliwosci transportu, mogą skontaktować się z jednostką.

Kontakt w sprawie odbioru:
Jerzy Bieniek, tel. 507 145 081

Źródło: OSP Nowodwór
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości