8 grudnia (worek) poseł Jacek Czerniak (Lewica) będzie osobiście w biurze w Rykach i zaprasza mieszkańców do podzielenia się problemami
Biuro poselskie w Rykach przy ul. Szkolnej 3 funkcjonuje od sierpnia br. Jest czynne w każdy wtorek od godziny 14 do 16. Zazwyczaj w biurze dyżurują członkowie struktur powiatowych SLD. W przyszły wtorek, tj. 8 grudnia poseł Czerniak będzie osobiście w biurze i zaprasza mieszkańców do podzielenia się problemami. Już podczas otwarcia parlamentarzysta mówił, że jego biuro będzie otwarte nie tylko dla wyborców Lewicy. Z posłem może spotkać się każdy, kto ma trudną sprawę, w której mógłby interweniować poseł.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Przedstawiciele Ryckiej młodzież razem z posłem. Przecież to sama stara komuna.
Głosowałem na PIS A PIS mnie oszukał. Nigdy więcej
faktycznie weterani . Młodzieży brak .Jeśli dalej tak będzie nie miejmy pretensji do takiej władzy jak dziś.
Ciekawe co gorsze komuna czy Żalek Piotrowicz Rydzyk i inne gwiazdy pisu lub z pisem zwiazane ?
Szkoda czasu i nerwów.
chyba pis gorszy bo komuna czyli postkomuna dogadał się kiedyś i potrafiła prowadzić dialog , weszła do unii zrobiła współnie z solidarnością konstytucje samorzad itp
Przedstawiciele Ryckiej młodzież razem z posłem. Przecież to sama stara komuna.
Głosowałem na PIS A PIS mnie oszukał. Nigdy więcej
faktycznie weterani . Młodzieży brak .Jeśli dalej tak będzie nie miejmy pretensji do takiej władzy jak dziś.