Jedenastolatkowie Mazowsza Stężyca wygrali XVI Turniej Ryckie Orliki o Puchar Ceamru. Na drugim miejscu uplasował się Puławiak Puławy, a na trzecim Orlik Dęblin.
XVI Turniej Ryckie Orliki o Puchar Cemaru był sponsorowany przez firmę Cemar, Pawła Ostrzyżka z Kazimierzyna po raz trzeci. Spółdzielnia Mleczarska w Rykach wspierała Ryckie Orliki dziesiąty raz.
Po raz drugi z rzędu tytuł najlepszego bramkarza zdobył Antek Staniak, który był nominowany przez Macieja Wnuka trenera Mazowsza Stężyca. Gościnnie w Legionie Grabów Szlachecki zagrał Filip Surmacz, który na co dzień reprezentuje BKS Lublin. Surmacz zdobył tytuł króla strzelców (strzelił 11 goli) i podobnie jak Staniak oraz Marcel Suszek z Puławiaka ( zdobył tytuł najlepszego strzelca) w nagrodę dostał statuetkę i plecak firmy Adidas.
Wszyscy uczestnicy i trenerzy otrzymali serowy upominek SM Ryki. Najlepsze trzy ekipy dostały puchary i niepowtarzalne, okazjonalne medale.
Kto otrzymał tytułu najlepszych zawodników drużyn?
Więcej informacji w najbliższym numerze Twojego Głosu.
Tabela końcowa
1.Mazowsze Stężyca
2. Puławiak Puławy
3. Orlik Dęblin
4. Promnik Gończyce
5. Sęp Żelechów
6. Ruch Ryki
7. Legion Grabów Szlachecki
8. Piekiełko Przykwa
9. Gabaryty Dęblin
10. Ruch II Ryki
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze