28-letni mieszkaniec gminy Nowodwór odpowie za jazdę po pijaku. Pomogli go zatrzymać czterej młodzi ludzie
Nietrzeźwy kierowca wpadł w niedzielę w nocy w Dęblinie. Kilku młodych mężczyzn jadąc autem w kierunku Moszczanki zwróciło uwagę na "niepewny" styl jazdy poprzedzającego ich osobowego volkswagena. Zadzwonili na policję. W pewnym momencie zauważyli, że vw zjeżdża do rowu. Postanowili reagować. Zatrzymali kierowcę i odebrali mu kluczyki. 28 - latek próbował uciekać. Został zatrzymany i przekazany policjantom. Gdy kierowca dmuchnął w alkomat okazało się, że w organizmie ma blisko 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna stracił już prawo jazdy. Teraz amator jazdy "na podwójnym gazie" za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat odsiadki.
Komentarze