Reklama

Miasto wypowiada wojnę

Ludzie nie mają się czego bać. Komary już tak

Burmistrz Dęblina Beata Siedlecka  informuje, że na terenie miasta rozpoczyna się akcja zwalczania komarów. Chodzi o to, żeby latające intruzy tak bardzo nie uprzykszały życia mieszkańcom. -  Dezynsekcja jest zaplanowana na 10 czerwca  w godzinach wieczorowych (od godz.20:00-do 6:00) - informuje magistrat. 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gośći - niezalogowany 2019-06-13 22:46:00

    Zamiast odkomarzania wyszło nakomarzanie! Czyli jak zwykle, miało być tak pięknie a wyszło tak jak zawsze! Specjalność Pani Burmistrz......

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości