Ludzie nie mają się czego bać. Komary już tak
Burmistrz Dęblina Beata Siedlecka informuje, że na terenie miasta rozpoczyna się akcja zwalczania komarów. Chodzi o to, żeby latające intruzy tak bardzo nie uprzykszały życia mieszkańcom. - Dezynsekcja jest zaplanowana na 10 czerwca w godzinach wieczorowych (od godz.20:00-do 6:00) - informuje magistrat.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Zamiast odkomarzania wyszło nakomarzanie! Czyli jak zwykle, miało być tak pięknie a wyszło tak jak zawsze! Specjalność Pani Burmistrz......
Zamiast odkomarzania wyszło nakomarzanie! Czyli jak zwykle, miało być tak pięknie a wyszło tak jak zawsze! Specjalność Pani Burmistrz......