Michalina Zając i Jakub Bąk uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Dęblinie udowodnili, że ciężka praca i talent prowadzą do wielkich osiągnięć! Oboje zostali finalistami wojewódzkich konkursów przedmiotowych, organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Lublinie. To jedno z najtrudniejszych edukacyjnych wyzwań, wymagające wiedzy wykraczającej poza podstawę programową.
Osiągnięcie finalistów jest dowodem ich determinacji, zaangażowania oraz wsparcia ze strony nauczycieli. Konkursy przedmiotowe w województwie lubelskim cieszą się ogromnym prestiżem, a sukces w nich otwiera uczniom wiele możliwości na dalszą edukacyjną przyszłość.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze