Za nami żelazny Jubileusz Dęblina. "Miasto Orląt" świętowało 65. urodziny
Jak na urodziny przystało nie mogło zabraknąć tortu i głośno odśpiewanego "Sto lat". Licznie zgromadzeni mieszkańcy najpierw wzięli udział w prelekcji dotyczącej historii Dęblina. Następnie uroczystości przeniosły się na plac przed urzędem, gdzie goście ustawili się w symboliczną liczbę 65 trzymając żółte oraz niebieskie balony. Każdy mógł skosztować urodzinowego tortu. Następnie w sali ślubów odbyła się uroczysta sesja Rady Miasta. Więcej informacji o wydarzeniu już w najbliższym numerze "Twojego Głosu".
Zapraszamy do obejrzenia galerii oraz filmów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
To taki sztuczny twór ten Dęblin. Ni to Ivanogród, ni to Irena, zawsze to miasteczko to było takie pomieszanie z poplątaniem. Takie miasto na siłę połatane i pozszywane i na dodatek brzydkie
Wcale nie jest to brzydkie miasto. Ma swój charakter i jest pięknie położony.Cieszę się,że tak wiele w Dęblinie się dzieje.Ja spędziłam tu dzieciństwo i młodość.Tu zrobiłam maturę.I przez całe życie miałam do Dęblina wiele sympatii i wielki sentyment.Życzę miastu dalszego rozwoju.Mieszkańcom wszystkiego najlepszego.
Jestem mieszkańcem Ryk, ale wszystkiego najlepszego z okazji 65 rocznicy dla miasta Dęblina :)
To taki sztuczny twór ten Dęblin. Ni to Ivanogród, ni to Irena, zawsze to miasteczko to było takie pomieszanie z poplątaniem. Takie miasto na siłę połatane i pozszywane i na dodatek brzydkie
Wcale nie jest to brzydkie miasto. Ma swój charakter i jest pięknie położony.Cieszę się,że tak wiele w Dęblinie się dzieje.Ja spędziłam tu dzieciństwo i młodość.Tu zrobiłam maturę.I przez całe życie miałam do Dęblina wiele sympatii i wielki sentyment.Życzę miastu dalszego rozwoju.Mieszkańcom wszystkiego najlepszego.
Jestem mieszkańcem Ryk, ale wszystkiego najlepszego z okazji 65 rocznicy dla miasta Dęblina :)