Reklama

Mieszkańcy Dęblina zaśpiewali swojemu miastu "Sto lat" (video + galeria)

Za nami żelazny Jubileusz Dęblina. "Miasto Orląt" świętowało 65. urodziny

Jak na urodziny przystało nie mogło zabraknąć tortu i głośno odśpiewanego "Sto lat". Licznie zgromadzeni mieszkańcy najpierw wzięli udział w prelekcji dotyczącej historii Dęblina. Następnie uroczystości przeniosły się na plac przed urzędem, gdzie goście ustawili się w symboliczną liczbę 65 trzymając żółte oraz niebieskie balony. Każdy mógł skosztować urodzinowego tortu. Następnie w sali ślubów odbyła się uroczysta sesja Rady Miasta. Więcej informacji o wydarzeniu już w najbliższym numerze "Twojego Głosu". 

Reklama

Zapraszamy do obejrzenia galerii oraz filmów. 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2019-11-15 22:26:35

    To taki sztuczny twór ten Dęblin. Ni to Ivanogród, ni to Irena, zawsze to miasteczko to było takie pomieszanie z poplątaniem. Takie miasto na siłę połatane i pozszywane i na dodatek brzydkie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-11-16 19:09:25

    Wcale nie jest to brzydkie miasto. Ma swój charakter i jest pięknie położony.Cieszę się,że tak wiele w Dęblinie się dzieje.Ja spędziłam tu dzieciństwo i młodość.Tu zrobiłam maturę.I przez całe życie miałam do Dęblina wiele sympatii i wielki sentyment.Życzę miastu dalszego rozwoju.Mieszkańcom wszystkiego najlepszego.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-11-16 20:25:24

    Jestem mieszkańcem Ryk, ale wszystkiego najlepszego z okazji 65 rocznicy dla miasta Dęblina :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości