Reklama

Mikołajki jak z bajki

Były konkursy, zabawy, radość i mnóstwo uśmiechu. 6 grudnia w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Ułężu kilkadziesiąt dzieci bawiło sie na sołeckich Mikołajkach

Imprezę dla najmłodszych zorganizowało sołectwo z sołtys Anną Jurkowską i radą solecką na czele oraz miejscowa OSP z prezesem Piotrem Kulikowskim i Koło Gospodyń Wiejskich Agencyjne prowadzone przez Kingę Walasek.

Największą pracą i maksymalnym zaangażowaniem wykazali się rodzice, a w szczególności: Jadwiga Markiewicz, Danuta Wąsik, Janina Piotrowska i sołtys Anna Jurkowska. To oni zapewnili niesamowity anturaż sali, przenosząc uczestników zabawy niemal do wioski Świętego Mikołaja. Sami rodzice byli też tego dnia specjalnie przebrani. Nałożyli na siebie stroje z wybranych bajek. W ślad za tym pomysłem całe wydarzenie zostało opisane mianem Bajkowych Mikołajek.

Reklama

Przygotowane spotkanie cieszyło się dużą popularnością. Remizę odwiedziło około 50 maluchów z Ułęża i Żabianki, wraz rodzicami. O dobrą zabawę i brak nudy zadbali rodzice i organizatorzy. Na dzieci czekały konkursy, fotobudka i pop-corn.

Imprezy nie mógł tego dnia ominąć najważniejszy gość, czyli Mikołaj. Święty częstował dzieci słodkościami. Tak samo postąpiła wójt Ułęża Izabela Kulik, która także odwiedziła remizę w Ułężu.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 07/12/2025 14:19
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości