Reklama

MKS Ryki zdobywa pierwszy punkt

MKS Ryki bezbramkowo zremisował w wyjazdowym spotkaniu z Orionem Niedrzwica. Tym samym drużyna prowadzona przez Sebastiana Kozdrója zdobyła pierwszy punkt w rozgrywkach klasy okręgowej

Do Niedrzwicy piłkarze MKS-u pojechali w okrojonym składzie. W 13 osobowej kadrze było dwóch bramkarzy.

W 70 minucie meczu kontuzji doznał Kajetan Nastalski, strzelec gola w pojedynku z Tęczą Bełżyce. Na boisku zastąpił go Tomasz Mróz, który jest nominalnym bramkarzem. Kolejną wymuszoną zmianą było opuszczenie boiska w 85 minucie przez Damiana Darnię. Na jego miejsce wszedł 16-letni Marcel Gałązka. Mimo to piłkarzom MKSu udało się utrzymać korzystny wynik do końca meczu.

W niedzielę na stadionie w Rykach zostaną rozegrane V-ligowe derby powiatu ryckiego. MKS Ryki podejmie Mazowsze Stężyca.

Reklama

(fot. Archiwum)

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości