MKS Ryki bezbramkowo zremisował w wyjazdowym spotkaniu z Orionem Niedrzwica. Tym samym drużyna prowadzona przez Sebastiana Kozdrója zdobyła pierwszy punkt w rozgrywkach klasy okręgowej
Do Niedrzwicy piłkarze MKS-u pojechali w okrojonym składzie. W 13 osobowej kadrze było dwóch bramkarzy.
W 70 minucie meczu kontuzji doznał Kajetan Nastalski, strzelec gola w pojedynku z Tęczą Bełżyce. Na boisku zastąpił go Tomasz Mróz, który jest nominalnym bramkarzem. Kolejną wymuszoną zmianą było opuszczenie boiska w 85 minucie przez Damiana Darnię. Na jego miejsce wszedł 16-letni Marcel Gałązka. Mimo to piłkarzom MKSu udało się utrzymać korzystny wynik do końca meczu.
W niedzielę na stadionie w Rykach zostaną rozegrane V-ligowe derby powiatu ryckiego. MKS Ryki podejmie Mazowsze Stężyca.
(fot. Archiwum)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze