Reklama

MKS Ryki żegna się z pucharem

MKS Ryki przegrał na wyjeździe 4:0 z Garbarnią Kurów i zakończył swój udział w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu województwa lubelskiego.

Trapiony kontuzjami MKS Ryki do  meczu w Kurowie podszedł z nadzieją na jak najmniejsze straty fizyczne.  Na szczęście na 9 dni przed startem ligi okręgowej grono kontuzjowanych piłkarzy Sebastiana Kozdrója nie powiększyło się. Do przerwy MKS przegrywał  z Garbarnią  Kurów 3:0 i to był dla nich najniższy wymiar kary. W drugiej połowie mecz się wyrównał. Gospodarze zdobyli czwartego gola tuż przed zakończeniem spotkania, a najlepszą sytuację do zdobycia honorowego trafienia dla MKS u miał Bartek Kałaska. Nominalny golkiper MKSu w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości nie trafił do bramki z ok. 5 metrów. Więcej o meczu w papierowym numerze Twojego Głosu


Garbarnia Kurów - MKS Ryki 4:0 (3:0)


Gole dla Garbarni: 18',28',34',82

Reklama

 


MKSRyki:Ożóg,Długaszek,Nastalski,Gąska,Oleksiuk(46.Walasek),

Wasilewski,Jędrzejewski,Gałązka,Głodek,Kępka(75. Kałaska),Bułchak (60. Mróz)

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2020-08-01 10:40:08

    Zenada w wykonaniu ryckich gwiazdeczek

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości