Podopieczni Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie z sukcesem powrócili z VIII Międzynarodowego Konkursu Tańca w Skołyszynie, zdobywając trzy złote, cztery srebrne i jeden brązowy medal. Ich pracowitość i talent zostały docenione na arenie międzynarodowej, co napawa dumą trenerkę Małgorzatę Knieć-Sprawkę i lokalną społeczność.
Młodzi tancerze z Dęblina znów pokazali klasę. Podopieczni Miejskiego Domu Kultury wrócili z VIII Międzynarodowego Konkursu Tańca „Taneczne Talenty” z ośmioma medalami.
Zawody odbyły się 22 marca w Skołyszynie na Podkarpaciu. Na parkiecie wystąpili soliści Małej Rewii Tanecznej, którzy wywalczyli trzy złote, cztery srebrne i jeden brązowy medal.
- Jeszcze nie opadły emocje po Koncercie Jubileuszowym a my już otwieramy nowy sezon kolejnymi konkursami i sukcesami - przekazali przedstawiciele Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie.
To duże osiągnięcie młodych tancerzy oraz ich trenerki, Małgorzaty Knieć-Sprawki. Instruktorka od lat rozwija talenty dzieci i młodzieży w Dęblinie, pracując z kolejnymi rocznikami Małej Rewii.
- Jesteśmy pełni podziwu dla talentu i pracowitości młodych tancerzy i wsparcia rodziców. Gratulujemy i jesteśmy z was dumni - podkreślają.
Złote medale:
Srebrne medale:
Brązowy medal:
Sukces w Skołyszynie to bardzo dobry początek nowego sezonu dla Małej Rewii Tanecznej. Można się spodziewać, że młodzi artyści z Dęblina jeszcze nie raz stana na podium.
Fot: Miejski Dom Kultury w Dęblinie / Facebook
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze