Reklama

Modernizacja starej komendy pochłonie prawie 4 mln zł

To jeden z elementów rewitalizacji centrum miasta

Na ul. Poniatowskiego, do budynku po byłej Komendzie Powiatowej Policji, zostanie przeniesiona część Ośrodka Pomocy Społecznej. W pozostałych pomieszczeniach swoje siedziby będą miały stowarzyszenia, kluby sportowe, harcerze, seniorzy. Swoją siedzibę będzie miała też Lokalna Grupa Działania. Inwestycja przewiduje również budowę parkingu na 31 miejsc oraz drogi dojazdowej od ul. Kanałowej.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2020-02-26 20:47:48

    Mam nadzieje, ze od strony ulicy z tego budunku nie zrobia jakiegos szkaradztwa- ten budynek mial ciekawa elewacje ktora swiadczyla o jego wieku. Dzisiejsze modernizacje na potrzeby spoleczne potrafia jedynie z zabytkowo wygladajacej kamienicy/budynku zrobic jakies bezguscie - nie pierwsze w naszym miescie. Budynek dawnej przychodni weterynarynej tez zostal zeszpecony jak rowniez budynek dawnego przedszkola na Jarmulowce

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Rysiek - niezalogowany 2020-02-27 20:53:26

    Ja mam pomysł na obniżenie kosztów modernizacji. Na poczet kary tym byłym policjantom co niby nastukali dziadkowi na komisariacie nakazał bym w ramach orc społecznych zmodernizować budynek po ich byłym miejscu pracy. Wilk syty i owca cała. Wtedy była, by to pierwsza lokalna grupa działania w tym budynku

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości