To jeden z elementów rewitalizacji centrum miasta
Na ul. Poniatowskiego, do budynku po byłej Komendzie Powiatowej Policji, zostanie przeniesiona część Ośrodka Pomocy Społecznej. W pozostałych pomieszczeniach swoje siedziby będą miały stowarzyszenia, kluby sportowe, harcerze, seniorzy. Swoją siedzibę będzie miała też Lokalna Grupa Działania. Inwestycja przewiduje również budowę parkingu na 31 miejsc oraz drogi dojazdowej od ul. Kanałowej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Mam nadzieje, ze od strony ulicy z tego budunku nie zrobia jakiegos szkaradztwa- ten budynek mial ciekawa elewacje ktora swiadczyla o jego wieku. Dzisiejsze modernizacje na potrzeby spoleczne potrafia jedynie z zabytkowo wygladajacej kamienicy/budynku zrobic jakies bezguscie - nie pierwsze w naszym miescie. Budynek dawnej przychodni weterynarynej tez zostal zeszpecony jak rowniez budynek dawnego przedszkola na Jarmulowce
Ja mam pomysł na obniżenie kosztów modernizacji. Na poczet kary tym byłym policjantom co niby nastukali dziadkowi na komisariacie nakazał bym w ramach orc społecznych zmodernizować budynek po ich byłym miejscu pracy. Wilk syty i owca cała. Wtedy była, by to pierwsza lokalna grupa działania w tym budynku
Mam nadzieje, ze od strony ulicy z tego budunku nie zrobia jakiegos szkaradztwa- ten budynek mial ciekawa elewacje ktora swiadczyla o jego wieku. Dzisiejsze modernizacje na potrzeby spoleczne potrafia jedynie z zabytkowo wygladajacej kamienicy/budynku zrobic jakies bezguscie - nie pierwsze w naszym miescie. Budynek dawnej przychodni weterynarynej tez zostal zeszpecony jak rowniez budynek dawnego przedszkola na Jarmulowce
Ja mam pomysł na obniżenie kosztów modernizacji. Na poczet kary tym byłym policjantom co niby nastukali dziadkowi na komisariacie nakazał bym w ramach orc społecznych zmodernizować budynek po ich byłym miejscu pracy. Wilk syty i owca cała. Wtedy była, by to pierwsza lokalna grupa działania w tym budynku