Reklama

Nauczyciele i dyrektorzy z nagrodami od pani burmistrz

14/10/2021 10:50

Dziesięcioro pedagogów wyróżniających się zaangażowaniem otrzymało podziękowania i nagrody od burmistrz Beaty Siedleckiej

Dziesięcioro pedagogów wyróżniających się zaangażowaniem otrzymało podziękowania i nagrody od burmistrz Beaty Siedleckiej

Okazją do wręczenia odznaczeń jest Dzień Nauczyciela, który świętowano w środę (13 października) w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym.  - Na terenie naszego miasta jest wielu wybitnych nauczycieli, pełniących w życiu swoich uczniów rolę przewodników - mówi pani burmistrz. - Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom, pedagogom i emerytowanym nauczycielom oraz osobom związanym z oświatą życzę nieustającej radości z efektów działań, pasji i energii, a także pasji i satysfakcji z sukcesów uczniów - dodaje.

Reklama

Nagrody Burmistrz Beaty Siedleckiej otrzymali:

Małgorzata Wnuk, dyrektor MP w ZSP nr 3, Marta Janeczek, p.o. dyrektora MP nr 4, Beata Fałdyga, nauczyciel geografii w ZSP (nagrodę w imieniu pani Beaty odebrał dyrektor szkoły Krzysztof Gogacz), Ewa Sarnowska, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, SP nr 4, Beata Aftyka, dyrektor SP nr 4 , Katarzyna Szot, nauczyciel j. angielskiego, SP nr 2, Grażyna Soldat, nauczyciel w MP nr 4, Barbara Kurek, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w ZSO, Beata Płowaś, pedagog w ZSO, Ewa Łaszczewska, nauczyciel zajęć rewalidacyjnych, indywidualnych zajęć rewalidacyjno - wychowawczych oraz wczesnego wspomagania rozwoju dzieci w SOSW.

Reklama

Nagrody dyrektora SOSW Beaty Kursy otrzymali:

Karolina Bogusz, Marta Czajkowska, Elżbieta Kalbarczyk, Renata Kiliszek, Agnieszka Krasuska,

Dorota Kurzyp,

Marcin Paśnicki,

Wioletta Sowa,

Małgorzata Wojdat,

Renata Zaranowicz,

i Ewa Zamojska.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości