Nowa deklaracja i większe stawki za niesegregowanie śmieci
Od 19 maja 2020 roku na terenie Gminy Ryki obowiązuje nowy wzór deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi
Ponadto 19 maja weszła w życie uchwała Rady Miejskiej w Rykach dotycząca sposoby i wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. W przypadku, gdy właściciel nieruchomości nie wypełnia obowiązku zbierania odpadów komunalnych w sposób selektywny, ustala się stawkę podwyższoną w wysokości 48 zł miesięcznie od jednego mieszkańca za miesiąc lub miesiące, w których stwierdzono brak segregacji.
Źródło: www.ryki.pl
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Chyba oszaleli z radości, że ludzie będą tyle płacić za śmieci, zlodziejstwo w biały dzień na +500 nie ma kasy, czy na 1000zł dodatku na urlop!!!!
Za śmiecie ????????????. Brawo... Wstyd!
Potem za d. w temacie Wywóz Szamba. Pokazywać Rachunki. A nie do lasu czy rowów. I dziwić się że nie Koronawirusa złapał
Chyba oszaleli z radości, że ludzie będą tyle płacić za śmieci, zlodziejstwo w biały dzień na +500 nie ma kasy, czy na 1000zł dodatku na urlop!!!!
Za śmiecie ????????????. Brawo... Wstyd!
Potem za d. w temacie Wywóz Szamba. Pokazywać Rachunki. A nie do lasu czy rowów. I dziwić się że nie Koronawirusa złapał