Reklama

Nawet 48 zł od mieszkańca za śmiecie

Nowa deklaracja i większe stawki za niesegregowanie śmieci

Od 19 maja 2020 roku na terenie Gminy Ryki obowiązuje nowy wzór deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi 

Ponadto 19 maja weszła w życie uchwała Rady Miejskiej w Rykach dotycząca sposoby i wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. W przypadku, gdy właściciel nieruchomości nie wypełnia obowiązku zbierania odpadów komunalnych w sposób selektywny, ustala się stawkę podwyższoną w wysokości 48 zł miesięcznie od jednego mieszkańca za miesiąc lub miesiące, w których stwierdzono brak segregacji.

Reklama

 

Źródło: www.ryki.pl

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2020-05-23 07:44:03

    Chyba oszaleli z radości, że ludzie będą tyle płacić za śmieci, zlodziejstwo w biały dzień na +500 nie ma kasy, czy na 1000zł dodatku na urlop!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Rsk - niezalogowany 2020-05-23 16:03:07

    Za śmiecie ????????????. Brawo... Wstyd!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ułęż City - niezalogowany 2020-05-24 07:34:51

    Potem za d. w temacie Wywóz Szamba. Pokazywać Rachunki. A nie do lasu czy rowów. I dziwić się że nie Koronawirusa złapał

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości