Reklama

Nie płacą na dzieci. Zalegają na ponad 18 mln zł

W naszym powiecie jest prawie 600 dłużników alimentacyjnych

Ośrodki Pomocy Społecznej, w zastępstwie rodziców uchylających się od płacenia alimentów, w ciągu roku wypłacają na rzecz dzieci ponad 2 mln zł. Zaległości dłużników sięgają aż 18,2 mln zł. Problem jest poważny, bo to spore obciążenie dla budżetów.

Więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu"

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2019-05-02 03:00:42

    Nie płacić, a alimenciarzy pociągnąć do odpowiedzialności karnej. Przetrzepać majątki, a nie płacić z naszych podatków

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości