Już w sobotę mieszkańcy Ryk i okolic spotkają się na wyjątkowym wydarzeniu kulturalnym – promocji tomiku "Poezja z serca wzięta". Autorki opowiedzą o swoich inspiracjach, a nastrojową atmosferę zapewni muzyka Jakuba Czerskiego. Spotkanie odbędzie się w Pałacu, w Sali Ślubów przy ul. Warszawskiej 11 o godz. 17:00. Wstęp wolny – zapraszamy wszystkich miłośników sztuki!
Mieszkańcy Ryk i okolic będą mieli okazję wziąć udział w wydarzeniu kulturalnym. W sobotę, 10 stycznia, odbędzie się spotkanie z poezją połączone z promocją tomiku pod tytułem Poezja z serca wzięta.
Autorkami tomiku są Urszula Majek, Sylwia Bajda oraz Małgorzata Sempka. Podczas spotkania poetki zaprezentują swoją twórczość, opowiedzą o inspiracjach i emocjach, które towarzyszyły powstawaniu wierszy.
Wydarzeniu będzie towarzyszyć oprawa muzyczna. Na pianinie zagra Jakub Czerski, tworząc nastrojową, muzyczno-poetycką atmosferę. Połączenie słowa i muzyki ma sprawić, że wieczór upłynie w spokojnym, refleksyjnym klimacie.
Spotkanie odbędzie się w Pałacu, w Sali Ślubów przy ulicy Warszawskiej 11 w Rykach. Początek zaplanowano na godzinę 17:00.
Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników poezji, muzyki oraz spotkań z twórcami. Wstęp na wydarzenie jest wolny.
To kolejna propozycja kulturalna w Rykach, dająca możliwość wspólnego spędzenia czasu i kontaktu z lokalną twórczością, choć program jest dość kameralny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze