W wyniku wypadku jeden pas ruchu na obwodnicy Ryk był zablokowany
Od momentu otwarcia obwodnicy Ryk minął tydzień. W tym czasie doszło do poważnego wypadku z udziałem łosia. Zdarzenie miało miejsce wieczorem 9 września (poniedziałek). Jadący w kierunku Warszawy kierowca zderzył się z chodzącym zwierzęciem. - Autem podróżował 19-latek z powiatu zamojskiego - informuje podinsp. Robert Wąsik z ryckiej policji. Jak do tego doszło to ustala policja. Jeden pas ruchy był zablokowany przez kilka godzin, a plama krwi na betonowej drodze widnieje do dziś. Jeden z naszych czytelników zauważył, że w pobliżu miejsca zdarzenia jest rozerwana siatka zabezpieczająca przed dziką zwierzyną. - Na dodatek bramu i furtki przy tych ogrodzeniach są pootwierane, także każde zwierzę może wejść na ekspresówkę - pisze Damian Kwas. - W ubiegły wtorek sam widziałem łosia chodzącego w tych okolicach - dodaje. Co więcej w środę wieczorem otrzymaliśmy informację, że na 100 kilometrze S17 spaceruje kolejny łoś. To odcinek między Parafianką, a Żyrzynem. Jak się okazuje ciągle trwają prace przy grodzeniu trasy szybkiego ruchu. W tego powodu na drodze mogą pojawić się przypadkowe zwierzęta. Dlatego również ograniczono prędkość o 100 km/h. - Mimo wszystko należy zachować szczególną ostrożność i trzeźwość umysłu - kwituje podinsp. Wąsik.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
łoś!!!! wina tuska!! albo wredna polityczna oszczednosc jak zawsze gddk ,zawsze u nich jest ok. projekt ok, bhp ok,itd
Kierowcy losie!!!
Widzieliscie tę siatkę? Cieniuteńkie gówno. A słupki wbite w ziemie... a droga krzywa, szczególnie w okolicach mostu na wieprzu.
najwazniejsze było szybkie otwarcie dla prezesa przyspieszane przez władze a nie spokojne dokończenie drogi
A skąd wiadomo że łoś był z powiatu zamojskiego i miał 19lat?
A skąd wiadomo że łoś był z powiatu zamojskiego i miał 19lat lat?
A skąd wiadomo że łoś był z powiatu zamojskiego i miał 19lat lat?
Dzisiaj jechałem to też coś leżało rozjechane przez samochody po lewym pasie.
cyt. "..W tego powodu.." hmmm, co autor miał na myśli?
kolejny cytat: "..ograniczono prędkość o 100 km/h..", czyli jeździ się tam 20 km/h?
Dobrze byłoby przeczytać przed publikacją
łoś!!!! wina tuska!! albo wredna polityczna oszczednosc jak zawsze gddk ,zawsze u nich jest ok. projekt ok, bhp ok,itd
Kierowcy losie!!!
Widzieliscie tę siatkę? Cieniuteńkie gówno. A słupki wbite w ziemie... a droga krzywa, szczególnie w okolicach mostu na wieprzu.