Reklama

Nielegalne wysypisko w lesie. Mieszkańcy gminy Stężyca alarmują

Porzucone w lesie odpady wywołały falę oburzenia wśród mieszkańców Stężycy. Sprawa nagłośniona w mediach społecznościowych. Zobacz relację i zdjęcia na profilu Stężyca – Moja Mała Ojczyzna.

 Porzucone w lesie odpady wywołały falę oburzenia wśród mieszkańców gminy Stężyca. Sprawę nagłośniono w mediach społecznościowych na profilu „Stężyca – Moja Mała Ojczyzna”, gdzie opublikowano zdjęcia i relację osoby, która natrafiła na nielegalne wysypisko śmieci podczas spaceru.

Szokujące odkrycie w lesie

Autorka wpisu nie kryła swojego zdumienia i zażenowania całą sytuacją. W krótkiej wiadomości zwróciła uwagę na absurdalne zachowanie sprawców.

– „Dziwi mnie to, że śmieci są zabierane spod bramy, a ludzie wywożą do lasu” – napisała. Podkreśliła tym samym, że problem nie wynika z braku możliwości legalnego pozbycia się odpadów, lecz z celowego i szkodliwego działania.

Reklama

Problem, który dotyczy wszystkich

Wpis stał się ważnym głosem w dyskusji na temat odpowiedzialności za wspólne dobro. Nielegalne wysypiska to wciąż poważny problem, który ma realne konsekwencje. Tego typu działania nie tylko niszczą lokalne ekosystemy i szpecą krajobraz, ale również generują wysokie koszty sprzątania, które ostatecznie obciążają budżet gminy, a więc wszystkich jej mieszkańców.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 07/07/2025 12:10
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości