Samochód-rower zawitał do Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie
Właścicielem i twórcą niezwykłego pojazdu, który w ostatnich dniach odwiedził ZSO jest Andrzej Burek. Został zaproszony przez najmłodsze klasy: 0a, 1a i 1b na swoje zajęcia. Pan Andrzej opowiadał o tym, jak udało mu się spełnić swoje marzenie z dzieciństwa o posiadaniu własnego mercedesa oraz o tym w jaki sposób połączył miłość do samochodów i rowerów. Foton, bo tak nazywa się pojazd to auto, które jest rowerem. Z zewnątrz wygląda jak sportowy wóz, a w środku kryje mechanizmy typowego jednośladu. Aby się nim poruszać trzeba włożyć tyle wysiłku, co pedałując rowerem, ale ten trud się opłaca, bo wrażenia są niedopisania. Dzieci mogły się o tym przekonać na własnej skórze, bo każde z nich miało okazję przejechać się Fotonem. S. Gromuł, K. Jaśkowska, J. NiewiadomskaTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jak nie duzo trzeba aby tłum sie dobrze bawił za moje środki do życia.
Ja Ci gościu mówiłem, że jeszcze chwila i odłącze Ci od internetu tak?
Przepraszam Panie Ryszardzie,poniosło mnie.
Wybacz one. Czyn dobrze dalej. Internet zostaje.
Dziękujê Panie Ryszardzie,bez tego bym Sobie nie dał rady w moim nedznym życiu.Pozdrawiam
Jak nie duzo trzeba aby tłum sie dobrze bawił za moje środki do życia.
Ja Ci gościu mówiłem, że jeszcze chwila i odłącze Ci od internetu tak?
Przepraszam Panie Ryszardzie,poniosło mnie.