Symboliczne wmurowanie kamienia węgielnego oznacza początek budowy dwóch nowych bloków w Rykach. Realizowana inwestycja ma kluczowe znaczenie dla rozwoju mieszkaniowego gminy. W wydarzeniu uczestniczyli m.in. burmistrz Jarosław Żaczek oraz przedstawiciele lokalnych władz.
W Rykach ruszyła inwestycja mieszkaniowa. Przy ulicy Granicznej staną dwa nowe bloki. W czwartek, 23 kwietnia, odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod ich budowę.
To duże przedsięwzięcie dla gminy, realizowane we współpracy z SIM Lubelskie i nastawione na zwiększenie liczby mieszkań oraz poprawę warunków życia mieszkańców.
Na wydarzeniu pojawili się m.in. burmistrz Ryk Jarosław Żaczek, prezes SIM Lubelskie Mariusz Wilk, wicewojewoda lubelski Andrzej Maj oraz pełnomocnik regionalny KZN Wojciech Basiak. Byli także posłowie, przedstawiciele firmy MAL POL Sp. z o.o. oraz zaproszeni goście.
Uczestnicy wspólnie, w symboliczny sposób, zainaugurowali budowę.
- Nowe budynki to kolejny krok w kierunku poprawy dostępności mieszkań oraz podnoszenia jakości życia mieszkańców - mówią przedstawiciele Miasta - Dziękujemy wszystkim za obecność i zaangażowanie w rozwój Ryk - dodają.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze