Zmiany dotyczą stanowiska naczelnika Wydziału Oświaty w dęblińskim magistracie oraz dwóch szkół i przedszkola
Nową naczelnik Wydziału Oświaty została Agnieszka Chlaściak-Pietruszewska. Dotychczas pracowała jako główna księgowa w Szkole Podstawowej nr 4. Stanowisko dyrektora Miejskiego Przedszkola nr 1 "Bajka" objęła Anna Niespodziana. Zmiana dotyczy także Szkoły Podstawowej nr 4 w Dęblinie. Jej dyrektorem od 1 września jest Beata Aftyka. Zespołem Szkół Ogólnokształcących od września kieruje Joanna Pardo. Konkursy na wszystkie te stanowiska odbyły się w kwietniu. Nowe panie dyrektor będą pełniły swoje funkcje przez najbliższe pięć lat.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze