Reklama

Nowe twarze w dęblińskiej oświacie

Zmiany dotyczą stanowiska naczelnika Wydziału Oświaty w dęblińskim magistracie oraz dwóch szkół i przedszkola

Nową naczelnik Wydziału Oświaty została Agnieszka Chlaściak-Pietruszewska. Dotychczas pracowała jako główna księgowa w Szkole Podstawowej nr 4. Stanowisko dyrektora Miejskiego Przedszkola nr 1 "Bajka" objęła Anna Niespodziana. Zmiana dotyczy także Szkoły Podstawowej nr 4 w Dęblinie. Jej dyrektorem od 1 września jest Beata Aftyka. Zespołem Szkół Ogólnokształcących od września kieruje Joanna Pardo. Konkursy na wszystkie te stanowiska odbyły się w kwietniu. Nowe panie dyrektor będą pełniły swoje funkcje przez najbliższe pięć lat. 

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości