Na stadionie w Nowodworze do rywalizacji stanęli strażacy - ochotnicy z gmin Nowodwór i Ułęż. W sumie wystartowało siedem drużyn OSP
Niedziela dla druhów z gmin Nowodwór i Ułęż upłynęła pod znakiem rywalizacji. Na stadionie w Nowodworze rozegrane zostały gminne zawody sportowo - pożarnicze jednostek OSP.
W gminie Ułęż rywalizację wygrała jednostka z Sobieszyna. Druhowie byli najlepsi zarówno w sztafecie pożarniczej 7 x 50 m z przeszkodami, jaki i w ćwiczeniu bojowym. Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zajęła OSP Ułęż, a trzecie jednostka z Lenda Ruskiego. W zawodach wystartowali jeszcze druhowie z Białek Dolnych.
Wśród jednostek z gminy Nowodwór najlepsi okazali się strażacy z Trzcianek. Drugie miejsce zajęli druhowie z Nowodworu, a trzecie z Zawitały.
Puchary i nagrody wręczyli strażakom wójt Ułęża Barbara Pawlak i wójt Nowodworu Ryszard Piotrowski.
Zawody przeprowadzili i sędziowali strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rykach, którym przewodniczył st. kpt Łukasz Tomaszewski.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze