Reklama

Nowodwór - Najszybsi byli strażacy z Trzcianek i Sobieszyna [ZDJĘCIA]

Na stadionie w Nowodworze do rywalizacji stanęli strażacy - ochotnicy z gmin Nowodwór i Ułęż. W sumie wystartowało siedem drużyn OSP

Niedziela dla druhów z gmin Nowodwór i Ułęż upłynęła pod znakiem rywalizacji. Na stadionie w Nowodworze rozegrane zostały gminne zawody sportowo - pożarnicze jednostek OSP.

W gminie Ułęż rywalizację wygrała jednostka z Sobieszyna. Druhowie byli najlepsi zarówno w sztafecie pożarniczej 7 x 50 m z przeszkodami, jaki i w ćwiczeniu bojowym. Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zajęła OSP Ułęż, a trzecie jednostka z Lenda Ruskiego. W zawodach wystartowali jeszcze druhowie z Białek Dolnych.

Wśród jednostek z gminy Nowodwór najlepsi okazali się strażacy z Trzcianek. Drugie miejsce zajęli druhowie z Nowodworu, a trzecie z Zawitały.

Reklama

Puchary i nagrody wręczyli strażakom wójt Ułęża Barbara Pawlak i wójt Nowodworu Ryszard Piotrowski.

Zawody przeprowadzili i sędziowali strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rykach, którym przewodniczył st. kpt Łukasz Tomaszewski. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości