Reklama

Nowodwór: Stacja uzdatniania wody do przebudowy za 1,5 mln zł

Niemal cała inwestycja ma zostać sfinansowana ze środków zewnętrznych

Urząd gminy Nowodwór ogłosił drugi przetarg na modernizację stacji uzdatniania wody w Nowodworze oraz budowę 5 przydomowych oczyszczalni ścieków. Pierwszy - pod koniec maja - został unieważniony. Powodem była zbyt wysoka cena na modernizację stacji oraz brak ofert na budowę przydomowych oczyszczalni. Najniższa kwota przekraczała o 330 tys. zł gminny budżet na tą inwestycję. - Nie mamy takiej rezerwy finansowej, dlatego liczymy, że w drugim przetargu cena będzie niższa - mówi wójt Ryszard Piotrowski. Niemal cała inwestycja ma zostać sfinansowana ze środków zewnętrznych. To kwota 1,5 mln zł. Potencjalnych wykonawców poznamy pod koniec przyszłego tygodnia.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości