W piątek 11 czerwca druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej zakończyli wiosenną zbiórkę
Jak się okazuje mimo pandemii i ograniczeniom udało się zebrać prawie 4,5 tony. - Chcemy serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom, którzy przekazali złom na naszą zbiórkę - mówią strażacy. OSP chce, aby pieniądze pozyskane ze sprzedaży przeznaczyć na doposażenie samochodu w potrzebny sprzęt. - Musimy uzupełnić zestaw ratownictwa technicznego. To są podpory do stabilizacji pojazdów, zestaw klinów, wspornik progowy. Z narzędzi hydraulicznych mamy nożyce i rozpieraki, ale nie posiadamy do tego innych akcesoriów - podkreśla prezes Marcin Cybula.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze