W Ochotniczej Straży Pożarnej w Kłoczewie odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze, podczas którego druhowie podsumowali miniony okres i jednogłośnie wybrali nowe władze jednostki. Raport z pracy i plan działań na ten rok spotkały się z aprobatą uczestników. Nowy zarząd przystępuje do realizacji ważnych zadań związanych z bezpieczeństwem mieszkańców gminy.
W Ochotniczej Straży Pożarnej w Kłoczewie 21 marca odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Strażacy podsumowali swoją działalność i wybrali nowe władze jednostki.
Podczas zebrania przedstawiono raport z pracy OSP za miniony okres oraz omówiono plan działań na bieżący rok. Zarząd otrzymał jednogłośne absolutorium, co pokazuje, że druhowie dobrze oceniają jego pracę i zaangażowanie.
W trakcie spotkania wybrano władze jednostki, decyzje zapadły jednogłośnie.
Skład zarządu:
Komisja rewizyjna:
W spotkaniu wzięli udział zaproszeni goście, wśród których byli m.in. Dariusz Szczygielski - starosta rycki, Zenon Stefanowski - wójt gminy Kłoczew oraz Łukasz Tomaszewski - komendant PSP w Rykach. Na sali obecni byli także komendant gminny Mariusz Popiołek, przewodniczący rady gminy Marek Cąkała oraz radny Mariusz Kasprzak.
Strażacy podziękowali gościom za obecność, wsparcie i życzliwość, a także wyrazili wdzięczność osobom, które zakończyły pracę w zarządzie.
Fot: Ochotnicza Straż Pożarna w Kłoczewie / Facebook
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze