Reklama

Nowy rozdział w OSP Kłoczew! Strażacy jednogłośnie wybrali swoje władze

W Ochotniczej Straży Pożarnej w Kłoczewie odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze, podczas którego druhowie podsumowali miniony okres i jednogłośnie wybrali nowe władze jednostki. Raport z pracy i plan działań na ten rok spotkały się z aprobatą uczestników. Nowy zarząd przystępuje do realizacji ważnych zadań związanych z bezpieczeństwem mieszkańców gminy.

W Ochotniczej Straży Pożarnej w Kłoczewie 21 marca odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Strażacy podsumowali swoją działalność i wybrali nowe władze jednostki.

Podczas zebrania przedstawiono raport z pracy OSP za miniony okres oraz omówiono plan działań na bieżący rok. Zarząd otrzymał jednogłośne absolutorium, co pokazuje, że druhowie dobrze oceniają jego pracę i zaangażowanie.

Nowy zarząd OSP Kłoczew

W trakcie spotkania wybrano władze jednostki, decyzje zapadły jednogłośnie.

Skład zarządu:

  • Prezes - Damian Łysiak
  • Skarbnik - Zbigniew Kowalczyk
  • Sekretarz - Bartosz Woźniak
  • Naczelnik - Norbert Łukasiak
  • Zastępca naczelnika - Kamil Piecek
  • Członkowie - Paweł Kowalczyk, Andrzej Łukasiak

Komisja rewizyjna:

  • Daniel Pszczoła
  • Łukasz Kania
  • Mateusz Smaka

Goście na zebraniu

W spotkaniu wzięli udział zaproszeni goście, wśród których byli m.in. Dariusz Szczygielski - starosta rycki, Zenon Stefanowski - wójt gminy Kłoczew oraz Łukasz Tomaszewski - komendant PSP w Rykach. Na sali obecni byli także komendant gminny Mariusz Popiołek, przewodniczący rady gminy Marek Cąkała oraz radny Mariusz Kasprzak.

Reklama

Strażacy podziękowali gościom za obecność, wsparcie i życzliwość, a także wyrazili wdzięczność osobom, które zakończyły pracę w zarządzie.

Fot: Ochotnicza Straż Pożarna w Kłoczewie / Facebook

Źródło: Ochotnicza Straż Pożarna w Kłoczewie
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości