Reklama

Nowy wóz bojowy dla OSP Brzeziny

We wtorek, około 21:30 druhowie z OSP Brzeziny powitali nowy samochód strażacki. Kamaz zastąpi wysłużonego stara 266

Średni samochód ratowniczo - gaśniczy marki kamaz kosztował 785 tys. zł. 560 tys. to dotacje pozyskane z zewnątrz. 50 tys. pochodzi z budżetu jednostki OSP. Resztę dołożyła gmina Stężyca. 

(fot. OSP Brzeziny)

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gojość - niezalogowany 2020-01-28 16:53:00

    No to tera byndu jezdzic wszedzie i gasić,nawet za granice gminy,powiatu i kraju.Powoszenia chłopaki P.s. Tyle wyjazdów co powrotów

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości