Huczne powitanie nowego nabytku strażaków – OSP KSRG Ryki zaprasza mieszkańców.
Już 30 stycznia (czwartek) jednostka OSP KSRG Ryki otrzyma nowy wóz strażacki. To długo oczekiwany moment, który zwiększy bezpieczeństwo ratowników oraz mieszkańców. Strażacy zapraszają wszystkich – zarówno dorosłych, jak i dzieci – na uroczyste powitanie pojazdu przy strażnicy przy ulicy Warszawskiej 25 w godzinach 19:00-20:00.
Zakup nowego samochodu to ogromny krok naprzód dla lokalnych strażaków, którzy codziennie dbają o bezpieczeństwo mieszkańców. Dzięki wsparciu i hojności lokalnej społeczności udało się sfinalizować ten zakup, który usprawni działania ratownicze i zwiększy komfort pracy druhów.
OSP KSRG Ryki zapewnia, że przyjazd nowego pojazdu będzie wyjątkowym wydarzeniem. Zaplanowano huczne obchody, efekty specjalne i niespodzianki. Organizatorzy zapowiadają, że będzie głośno i widowiskowo.
Mieszkańcy, którzy chcą uczestniczyć w wydarzeniu, powinni zjawić się 30 stycznia w strażnicy OSP KSRG Ryki przy ul. Warszawskiej 25. Start przewidziano na godzinę 19:00, jednak organizatorzy radzą śledzić Facebooka OSP KSRG Ryki, gdzie na bieżąco będą podawane szczegółowe informacje dotyczące dokładnej godziny przyjazdu nowego wozu.
OSP KSRG Ryki serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania tego ważnego momentu!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze