Reklama

Nowy wóz witali w świetle rac i strumieniach wody [galeria zdjęć]

Średni wóz bojowy marki Renault dziś wieczorem przyjechał do Nowodworu. Wielu mieszkańców zjawiło się przed remizą, aby świętować razem ze strażakami nowy nabytek

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nowy pojazd pojawił się w naszym garażu - mówi Marcin Cybula, prezes jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowodworze. - To zasługa wielu osób w tym mieszkańców naszej miejscowości - dodaje. Grubo ponad 100 osób oczekiwało na przyjazd Renaulta. Na plac przed OSP, nowy nabytek wprowadziły jednostki z Zawitały, Grabowa Szlacheckiego oraz Trzcianek tuż po godz. 19.

O tym:

- jakie wyposażenie ma nowe auto

- ile wody może pomieścić zbiornik 

- dlaczego strażacy jechali po nie niemal na drugi koniec kraju 

Reklama

- i w końcu kto pierwszy poświecił "renówkę"

 przeczytacie Państwo w papierowym wydaniu "Twojego Głosu" już w najbliższą środę.

Już dziś zapraszamy do punktów sprzedaży

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości