Średni wóz bojowy marki Renault dziś wieczorem przyjechał do Nowodworu. Wielu mieszkańców zjawiło się przed remizą, aby świętować razem ze strażakami nowy nabytek
- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nowy pojazd pojawił się w naszym garażu - mówi Marcin Cybula, prezes jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowodworze. - To zasługa wielu osób w tym mieszkańców naszej miejscowości - dodaje. Grubo ponad 100 osób oczekiwało na przyjazd Renaulta. Na plac przed OSP, nowy nabytek wprowadziły jednostki z Zawitały, Grabowa Szlacheckiego oraz Trzcianek tuż po godz. 19.
O tym:
- jakie wyposażenie ma nowe auto
- ile wody może pomieścić zbiornik
- dlaczego strażacy jechali po nie niemal na drugi koniec kraju
- i w końcu kto pierwszy poświecił "renówkę"
przeczytacie Państwo w papierowym wydaniu "Twojego Głosu" już w najbliższą środę.
Już dziś zapraszamy do punktów sprzedaży
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze