Podczas zebrania sprawozdawczo-wyborczego w OSP Sobieszyn doszło do ważnych wyborów nowych władz jednostki. Druhowie podsumowali też swój ubiegłoroczny dorobek, który spotkał się z pozytywną oceną.
W sobotę, 7 lutego, w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Sobieszynie odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Druhowie podsumowali miniony rok działalności jednostki i wybrali nowe władze. Zarząd otrzymał absolutorium, co oznacza, że jego praca została pozytywnie oceniona przez członków OSP.
W zebraniu uczestniczyli zaproszeni goście, którzy mówili o znaczeniu strażaków ochotników dla bezpieczeństwa mieszkańców gminy. Wśród obecnych byli Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Rykach, brygadier Paweł Banaszek, Wójt Gminy Ułęż - Izabela Kulik oraz zastępca wójta Robert Gagoś.
Podczas zebrania przeprowadzono wybory nowych władz jednostki. Druhowie wybrali zarząd oraz komisję rewizyjną.
Zarząd OSP Sobieszyn:
Komisja Rewizyjna OSP Sobieszyn:
Fot: OSP KSRG Sobieszyn
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze