Reklama

Nowy Zarząd i Podsumowanie Roku na Zebraniu OSP Sobieszyn

Podczas zebrania sprawozdawczo-wyborczego w OSP Sobieszyn doszło do ważnych wyborów nowych władz jednostki. Druhowie podsumowali też swój ubiegłoroczny dorobek, który spotkał się z pozytywną oceną.

W sobotę, 7 lutego, w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Sobieszynie odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Druhowie podsumowali miniony rok działalności jednostki i wybrali nowe władze. Zarząd otrzymał absolutorium, co oznacza, że jego praca została pozytywnie oceniona przez członków OSP.

Ważni goście na zebraniu OSP Sobieszyn

W zebraniu uczestniczyli zaproszeni goście, którzy mówili o znaczeniu strażaków ochotników dla bezpieczeństwa mieszkańców gminy. Wśród obecnych byli Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Rykach, brygadier Paweł Banaszek, Wójt Gminy Ułęż - Izabela Kulik oraz zastępca wójta Robert Gagoś.

Reklama

Wyniki wyborów w OSP Sobieszyn

Podczas zebrania przeprowadzono wybory nowych władz jednostki. Druhowie wybrali zarząd oraz komisję rewizyjną.

Zarząd OSP Sobieszyn:

  • Prezes - Piotr Naczas,
  • Wiceprezes i Naczelnik - Kamil Grzechnik,
  • Zastępca Naczelnika - Tomasz Goluch,
  • Sekretarz - Arkadiusz Grzechnik,
  • Skarbnik - Paweł Wojtaś,
  • Gospodarz - Krzysztof Ruszkiewicz,
  • Członek zarządu - Marcin Licheński.

Komisja Rewizyjna OSP Sobieszyn:

  • Przewodniczący - Tomasz Tomaszewski,
  • Sekretarz - Łukasz Krawczyk,
  • Członek - Marcin Cieśla.

Fot: OSP KSRG Sobieszyn

Źródło: OSP KSRG Sobieszyn Aktualizacja: 09/02/2026 08:56
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości