W Kościele Najświętszego Zbawiciela w Rykach odbędzie się Msza św. za Ojczyznę oraz uczestników Powstania Styczniowego, po Mszy św. odbędzie się uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej ku czci proboszcza Ryckiego Józefa Żebrackiego. Organizatorzy serdecznie zapraszają na uczczenie pamięci poległych w tym wydarzeniu.
(https://www.facebook.com/mgckryki, oprac. red.)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze