1 marca odbędą się obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, na które serdecznie zaprasza Wójt Gminy Ułęż, Gminna Biblioteka Publiczna w Ułężu oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących w Sobieszynie. Wydarzenie rozpocznie Msza Św. w Kościele Parafialnym w Sobieszynie o godz.: 9:00, po mszy zostaną złożone kwiaty pod Pomnikiem Żołnierzy Wyklętych, a o godz.: 10:15 rozpocznie się Bieg Wilczym Tropem.
(Urząd Gminy Ułęż, oprac. red.)

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze