Reklama

Obwodnica Ryk coraz bliżej. Drogowcy wbiją pierwszą łopatę

28/01/2017 19:59
S17 pomkniemy już wiosną 2019 roku. Ekspresówka znacznie skróci czas dojazdu do Warszawy i Lublina. Budowa prawie 100 km brakującej drogi ekspresowej S17 między Lublinem a Warszawą podzielona została na siedem odcinków. Chodzi o trasę od Kurowa do obwodnicy Garwolina oraz od Garwolina do węzła Lubelska pod Warszawą. W urzędach wojewódzkich - lubelskim i mazowieckim - toczą się postępowania na wydanie ZRID dotyczące kolejnych trzech odcinków. Na pozwolenie lubelskiego wojewody czeka wykonawca odcinka S17 od granicy województw do węzła Skrudki, a na pozwolenie wojewody mazowieckiego wykonawcy odcinków: od końca obwodnicy Garwolina do granicy województw oraz od końca obwodnicy Kołbieli do obwodnicy Garwolina. Jeśli ZRID-y dotyczące tych odcinków wydane zostaną w okresie zimowym, wykonawcy będą mogli wejść na teren budowy już w marcu.

Więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu".
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ferro - niezalogowany 2017-01-31 07:32:16

    Poczekamy, zobaczymy jak skoncza ta obwodnice. I okaże sie, czy fuszery nie bedzie. A jak bedzie ok i nie będzie obsuwy, będziemy śmigać.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości